אודות
אטרקציות
גלריה
ממלכת הילדים
המלצות ולקוחות
תעודות
צור קשר

להתקשרות מיידית

0508-989369

קוסמים לימי הולדת ואירועים

קוסמים לימי הולדת ואירועים

תכנון יום הולדת אינו דבר פשוט כלל וכלל. אתם נמצאים כעת בשלב זה, ויודעים כי אתם פשוט חייבים למצוא את האטרקציה המהנה והייחודית ביותר. אמן החושים והבידור עופר ביסקר מציע עבורכם את זה בדיוק. הוא עורך מופעי
קסמים מושקעים ומהנים, ומצליח לרתק תמיד את כל הנוכחים. הנה כל מה שחשוב לדעת עליו.

מופעי הקסמים של עופר ביסקר

עופר ביסקר מציע, פשוטו כמשמעו, "קסמים מעולם אחר". את דרכו הוא התחיל בתחום החינוך וההוראה, כאשר במרוצת השנים נכנס לתחום הבידור. הוא עורך כיום מופעי קסמים לילדים (מעל גיל 4) ולמבוגרים, ובכל אחד מהמקרים מדבר בשפה של קהל היעד שלו – תמיד, אגב, השפה נקיה ורהוטה. המופע למבוגרים הוא מופע בידורי לכל דבר ועניין, המשלב בתוכו קסמים מורכבים למבוגרים, טלפתיה והרבה מאד סטנד אפ והומור. הבוחרים אטרקציה זו ליום ההולדת שלהם או של אדם הקרוב להם מבטיחים, לכן, חוויה חד פעמית עבור האורחים, כזו שתיחקק בזיכרון שלהם שנים על גבי שנים.

לצד אלה, מעביר עופר ביסקר גם סדנאות לימוד קסמים, אותן ניתן גם כן לערוך בימי ההולדת השונים. הסדנאות מתייחסות בתוכן למיומנויות וכישורים דוגמת חשיבה יצירתית, פיתוח מוטוריקה עדינה וגרסה, זריזות ידיים וכיוצא בזה. מכאן, שהסדנה מתאימה במיוחד לאוכלוסיות הצעירות יותר ובכוחן לפתח אצלן יכולות חשובות במיוחד.

קוסמים לימי הולדת ואירועים

 

 

אז איך מתחילים?

אם אתם מחפשים קוסמים לימי הולדת, אין לכם אופציה מומלצת יותר מאשר להזמין את שירותיו של עופר ביסקר. אתם מוזמנים לצפות בתמונות מההפעלות השונות שהוא עורך, לסקור המלצות של לקוחות קודמים שהשתמשו בשירותיו, לראות תעודות הערכה אשר קיבל, וכמובן – ליצור קשר באופן אישי ולראות כיצד הוא הופך את יום ההולדת שלכם לאירוע בידורי מהשורה הראשונה.