אודות
אטרקציות
גלריה
ממלכת הילדים
המלצות ולקוחות
תעודות
צור קשר

להתקשרות מיידית

0508-989369

קוסם לאירועים מיוחדים

קוסם לאירועים מיוחדים

הזמנת אמן חושים ליום הולדת, כמו גם לשורה של אירועים אחרים, היא בחירה מוצלחת במיוחד, המגלמת בתוכה לא מעט יתרונות. אלא שיש קוסמים שלוקחים את כל זה צעד אחד קדימה ומציעים עבור האורחים חוויה חד פעמיתקוסם לאירועים מיוחדים השונה מכל מה שהם מכירים. זוהי בדיוק ההגדרה של אמן החושים עופר ביסקר, שעורך מופעי קסמים וסדנאות בתחום, כולם בהצלחה מלאה.

על עופר ביסקר

עופר ביסקר הוא אמן חושים ובידור, המציע מספר אטרקציות עיקריות לימי הולדת, אירועים, ימי גיבוש לעובדים, קייטנות, בתי מלון ועוד. הוא עורך מופעי קסמים לילדים (החל מגיל 3) ולמבוגרים גם יחד, כל מופע מותאם למאפיינים של קהל היעד ומדבר, פשוטו כמשמעו, בשפה שלהם. המופע למבוגרים כולל בתוכו קסמים "בוגרים" במיוחד, טלפתיה וסטנד אפ, מה שיוצר חוויה בידורית מהנה במיוחד. המופע לילדים משלב אף הוא הומור והפתעות אחרות, כאשר הקסמים, מטבע הדברים, פשוטים מעט יותר להבנה.

בנוסף על כך, עורך עופר ביסקר סדנאות ללימוד קסמים, אשר חושפות את רזי כמה מהקסמים המרתקים ביותר הקיימים כיום. פעילות זו מאפשרת לחשוף את קהל היעד לנושאים חיוניים דוגמת זריזות ידיים, מוטוריקה גסה ועדינה או חשיבה יצירתית, כאשר ביכולת המופע לפתח את היכולות האלה אצלם.

אז למה לבחור בעופר ביסקר?

כפי שניתן לראות, עופר ביסקר הוא הרבה יותר מאשר קוסם. הוא מאפשר למזמינים אותו חוויה חד פעמית, וכזו שתיחקק אצל כל אדם הנחשף אליה בזיכרון למשך שנים. העובדה שהמופעים שלו מרתקים, היכולת שלו להצחיק את הקהל והאישיות הכובשת שלו מסייעים כולם לשפר את קרנם של האירועים בהם הוא מופיע.

יש לציין כי אחת הסיבות שהופכות את עופר ביסקר לבחירה כה מומלצת עבור אירועים לאוכלוסיות הצעירות יותר נוגעת להיכרות שלו עימן ועם תחום החינוך בפרט: את דרכו הוא התחיל כמדריך בפנימית נוער, כאשר לאחר מכן הוא למד הוראה. גם כיום, מרצה עופר ביסקר בפני נוער בסיכון בנושאי חשיבה יצירתית ומניעת אלימות במוסדות החינוך.