אודות
אטרקציות
גלריה
ממלכת הילדים
המלצות ולקוחות
תעודות
צור קשר

להתקשרות מיידית

0508-989369

מופע טלפתיה בצפון

מופע טלפתיה בצפון

מעוניינים לשפר את האירוע שלכם ולהוסיף לו משהו מיוחד, כך שהוא יהיה בלתי נשכח? אנו ממליצים לכם לקיים מופע טלפתיה באירוע שלכם. אנשים רבים לא יודעים, אך מופע טלפתיה זה לא בהכרח מופע פשוט שמתאים רק מופע טלפתיה בצפוןלילדים. ישנם אמני טלפתיה אשר מסוגלים לבצע טריקים מיוחדים שיכולים להלהיב גם את המבוגרים שבקהל.

תוכלו לשכור שירותים של אמן טלפתיה לצורך שדרוג כל סוג של אירוע או חגיגה. בין אם אתם רוצים להפוך את ערב הגיבוש של צוות העובדים לבלתי נשכח ובין אם אתם רוצים לשפר את חגיגת יום ההולדת של הבן שלכם, אמן טלפתיה יוכל לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. אמנם ישנן דרכים רבות נוספות לשפר את האירוע שלכם, כמו די׳גיי או קייטרינג מיוחד, אך אמן טלפתיה זו אחת הדרכים המיוחדות והמקוריות לשפר את האירוע שלכם.

עופר ביסקר

אם אתם מעוניינים לקיים מופע טלפתיה בצפון, עופר ביסקר ישמח להופיע בעבורכם. עופר הוא אמן טלפתיה בעל ניסיון עתיר שנים בתחום הקסמים והטלפתיה, כאשר באמתחתו הופעות רבות שביצע אל מול קהלים בכל סדרי הגודל. עופר ביצע מופעי קסמים וטלפתיה באירועים מכל הסוגים. אין זה משנה אם מדובר בחגיגת יום הולדת או בכל אירוע חגיגי אחר, עופר תמיד ישמח לקחת בו חלק פעיל ולשלהב את האורחים שלכם.

עופר מומחה בהפעלה של הקהל והוא יודע כיצד לגרום לו להתעניין ולהיות מרותק ממופע טלפתיה מרהיב. עופר ביסקר יודע לבצע לא מעט טריקים הקשורים באמנות הטלפתיה, כאשר לצד זאת הוא ישמח לבצע גם קסמים במידה ותרצו. תוכלו לבחור במופע המשלב בין השניים או במופע המתמקד אך ורק באחד מהאלמנטים הללו.