אודות
אטרקציות
גלריה
ממלכת הילדים
המלצות ולקוחות
תעודות
צור קשר

להתקשרות מיידית

0508-989369

ימי גיבוש לעובדים

ימי גיבוש לעובדים

ימי גיבוש לעובדים הם חלק מהותי בשגרת הפעילות של אינספור חברות, ארגונים ומוסדות בישראל. מה שחשוב להדגיש הוא שארגון ימים אלה אינו מלאכה פשוטה כלל וכלל, כאשר נדרש לחשוב על אטרקציות שירתקו כולן את קהל המשתתפים. החדשות הטובות הן שעופר ביסקר, אמן חושים ובידור, מציע מופעים וסדנאות שמאפשרים ליצור יום גיבוש חוויתי במיוחד.ימי גיבוש לעובדים
ימי גיבוש באמצעות עופר ביסקר
עופר ביסקר עורך מספר מופעים עיקריים, אותם בהחלט ניתן ומומלץ לרתום לתוכנית של יום הגיבוש הבא שלכם. ראשית, מדובר כאן על מופע קסמים, המותאם לבני כל הגילאים (ולכן גם מתאים לימי גיבוש למשפחות העובדים). עופר ביסקר מציע מופע רהוט, מבדר ושנון, הכולל בתוכו קסמים למכביר, כמו גם אטרקציות מסוגים אחרים: מופע טלפתיה, הרצאה בנושא הנומרולוגיה הקבלית, פתיחה בקלפים צועניים או אפילו סטנד אפ של ממש. כל אלה יוצרים חוויה עבור כל משתתף, כזו שבוודאי תיחרט בזיכרונו שנים ארוכות ותשפר את קרנו של יום הגיבוש, או אפילו של החברה שעומדת מאחוריו.

מעבר למופעים, עורך עופר ביסקר גם סדנאות ללימוד קסמים. אלה מאפשרות למשתתפים להכיר את הסוד מאחורי כמה מהקסמים המורכבים והמרתקים ביותר המוצעים כיום, תוך שימת דגש על זריזות ידיים, חשיבה יצירתית או מוטוריקה גסה ועדינה. כל מופע או סדנא שמציע עופר ביסקר, חשוב לציין, מותאמים למטרות האירוע ולמאפיינים של קהל היעד.
מגוון רחב של לקוחות מרוצים
במהלך השנים, הציע עופר ביסקר את שירותיו עבור כמה מהחברות, הארגונים והמוסדות החשובים ביותר במדינת ישראל, תמיד בהצלחה רבה. יעידו על כך מכתבי ההמלצה באתר, או אפילו תעודות ההוקרה שהוא קיבל על פעילותו. בין הלקוחות שהשתמשו בשירותיו ניתן למנות את צבא ההגנה לישראל, דואר ישראל, חב"ד, בנק הפועלים ואורנג'.

אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות האתר ולהתחיל בתכנון יום הגיבוש המושלם.