אודות
אטרקציות
גלריה
ממלכת הילדים
המלצות ולקוחות
תעודות
צור קשר

להתקשרות מיידית

0508-989369

הפעלות לימי הולדת ואירועים

הפעלות לימי הולדת ואירועים עם אמן חושים וטלפתיה

יום הולדת, מעצם המהות שלו, הוא תמיד סיבה למסיבה. מה שחשוב להדגיש הוא שעל מנת שיום ההולדת יהיה אכן המהנה ביותר האפשרי עבור כלל הנוכחים, יש לחשוב מחוץ לקופסה. האוכל, השירים, החברה אינם מספיקים,
הפעלות לימי הולדת ונדרש לחשוב על הפעלות בנושא של ימי הולדת  ורצוי כאלה החורגות מכל מה שקהל המוזמנים מכיר.

כאן בדיוק נכנס לתמונה עופר ביסקר, אמן חושים ובידור, שמאפשר לשפר כל יום הולדת בעשרות מונים.

מופעי וסדנאות קסמים לבני כל הגילאים

אז אילו הפעלות לימי הולדת מציע עופר ביסקר? ובכן, קודם כל המדובר הוא על מופעי קסמים, כאשר הוא עורך הן מופעים לילדים (מעל גיל 3) והן מופעים למבוגרים. רמת הקושי של הקסמים המוצגים במסגרת כל אחד מהמופעים שונה, כמובן, ומותאמת לכל היעד. המופעים, בכל אופן, כוללים יותר מאשר קסמים, כאשר המופע למבוגרים מציע, בין השאר, טלפתיה וסטנד אפ. כל המופעים מועברים בשפה נקיה ורהוטה, תוך שימוש בהומור, כאשר האישיות הכובשת של עופר ביסקר מסייעת אף היא לריתוק הקהל.

מעבר למופעים, עורך עופר ביסקר סדנאות ללימוד הקסמים, המאפשרות להיכנס אל מאחורי הקלעים של התחום המרתק הזה. בכוחן של סדנאות אלה להקנות ולשפר מיומנויות דוגמת חשיבה יצירתית, זריזות ידיים או מוטוריקה גסה ועדינה, כך שיש בהן ערך מוסף עבור כל אחד מהמשתתפים, ובייחוד הצעירים שבהם.

הדרך ליום הולדת מושלם מתחילה כאן

עופר ביסקר, אם כן, הוא הכתובת שלכם ליום הולדת מהנה במיוחד. אתם מוזמנים לצפות באתר בתמונות או בסרטונים מימי הולדת שערך, לקרוא תגובות של אלה שהשתמשו בשירותיו ואף להתרשם ממגוון תעודות ההערכה וההוקרה שהוא קיבל מלקוחותיו במרוצת השנים. לכל שאלה או הזמנה אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר באחת הדרכים המופיעות באתר.